Hledáte přívěsek pro svůj řetízek, ale nevíte jaký?

15.03.2019

Přívěsky dlouhodobě patří k velmi oblíbeným šperkům. Každý kdo zvažuje koupi dárku uvažuje, zda-li dotyčné osobě pořídí pěkný detail k řetízku nebo třeba náušnice. Co však vybrat a jaký materiál zvolit?


Většina žen má náušnice více než kabelek a bot dohromady. Náušnice jsou velmi oblíbeným a důležitým doplňkem. Čemu však přisuzují větší důraz jsou právě přívěsky. Přijde Vám to divné? Možná je to dané právě tím, že takový kousek šperku většinou dostávají od svých protějšků či velmi důležitých osob, které do jejich života patří.

Jaký materiál ale zvolit?

Pomineme-li drahé a vzácné kovy jako jsou zlato, naopak bychom měli brát v potaz dostupný a snad nejhezčí materiál na světě. Vzhledem k povaze stránky asi tušíte o co se bude jednat!

Jedná se o stříbro. Konkrétně stříbrné přívěsky. Ty patří jednoznačně k nejvíce vyhledávaným díky mladickému vzhledu. Velmi oblíbeným je pak strom života, avšak podívejte se strom života přívěsek význam.

Dalším vyhledávaným materiálem je chirurgická ocel. Nejedná se sice o vzácný kov, avšak jeho výhodu dobře znají alergici. Nezpůsobuje totiž žádné alergie.

Další velkou výhodou je stálost povrchu. Nečerná, neoxiduje..